Ostatnie newsy

Szukaj

MKS Novum rocznik 1997 – III miejsce na turnieju Praga Cup PDF Drukuj
Wtorek, 28 Wrzesień 2010 09:49
W dniach 17-19.09.2010r w Warszawie odbył się turniej koszykówki Praga Cup organizowany przez UKS Jagiellonka Warszawa w kategorii młodzików (U 14). Zespół chłopców MKS Novum Bydgoszcz uczęszczających do pierwszej klasy gimnazjum Nr 8 przy ZS Nr 21 zajął wysokie trzecie miejsce, na dwanaście startujących zespołów z całego kraju.

Zespół rozegrał pięć meczy. Dwukrotnie młodzi zawodnicy z Bydgoszczy musieli uznać wyższość gospodarza turnieju, najpierw w meczu grupowym, następnie w półfinale zawodów. W meczu o trzecie miejsce wyraźnie pokonali zespół Trójki Żyrardów. Turniej wygrali młodzi koszykarze Polonii Warszawa pokonując w finale gospodarza turnieju. Do najlepszej piątki turnieju wybrany został Kamil Jędras, a najlepszym zawodnikiem zespołu Filip Sobecki