Ostatnie newsy

Szukaj

XIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KOSZYKÓWKI KADETÓW O PUCHAR PREZYDENTA BYDGOSZCZY 7-9.10.2016 PDF Drukuj
Wtorek, 27 Wrzesień 2016 22:27

XIII OGÓLNOPOLSKI  TURNIEJ KOSZYKÓWKI KADETÓW (rocznik 2002) O  PUCHAR  PREZYDENTA BYDGOSZCZY WYGRAŁ MKS NOVUM BYDGOSZCZ.


KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. MKS Novum Bydgoszcz

2. PKK Żubry Białystok

3. MKS D─ůbrowa G├│rnicza

4. MOSM Bytom

5. Sp├│jnia Stargard

6. Astoria Bydgoszcz

7. Basket Kwidzyn

8. Pierniki Toruń

9. Gimbasket Wrocław

10. AK Olsztyn

 

 

 

 

Finał: Novum Bydgoszcz - Żubry Białystok 79:64

o III miejsce: MOSM Bytom - MKS D─ůbrowa G├│rnicza 46 : 50

o V miejsce : Sp├│jnia Sargard - Astoria Bydgoszcz 77 : 47

o VII miejsce: Basket Kwidzyn - Pierniki Toruń 50 : 37

o IX miejsce: AK Olsztyn - Gimbasket Wrocław 57 :  64


 

MVP: Nataniel Kolasiński - Novum Bydgoszcz

 

 


Kr├│l Strzelc├│w: Szymon Szmit - Sp├│jnia Stargard - 102 pkt.

 



Król ,,trójek,, - Bogusz Białecki - Novum Bydgoszcz - 10x3

 

 

 


ALL-STARS:

Damian Sypniewski - Novum Bydgoszcz

Oliwier Wi┼Ťniewski - Novum Bydgoszcz

Bartek Derka - MKS D─ůbrowa G├│rnicza

Igor Bańbuła - MOSM Bytom

Hubert Suchodolski - Żubry Białystok



Wyr├│┼╝nienia trener├│w:

1 NOVUM Bydgoszcz ┬á- Adam Fr─ůckiewicz

2 Żubry Białystok - Paweł Trypus

3 MKS D─ůbrowa G├│rnicza - Filip Cie┼Ťlik

4 MOSM Bytom - Maciej Michalski

5 Spójnia Stargard - Damian Jakieła

6 Astoria Bydgoszcz - Przemysław Nowacki

7 Basket Kwidzyn - Jakub Lisowski

8 Pierniki Toruń - Szymon Kowalkowski

9 Gimbasket Wrocław - Miłosz Wołk



GRUPA A

Novum Bydgoszcz - AK Olsztyn 88 : 26

MOSM Bytom  - Spójnia Stargard 44 : 47

AK Olszyty - Basket Kwidzyn 48 : 62

MOSM Bytom - Basket Kwidzyn 73 : 36

Sp├│jnia Stargard - Novum Bydgoszcz 57 : 62

Basket Kwidzyn - Sp├│jnia Stargard 41 : 87

Novum Bydgoszcz - MOSM Bytom 49 : 51

AK Olsztyn - Sp├│jnia Stargard 19 : 50

Basket Kwidzyn - Novum Bydgoszcz 26 : 68

AK Olsztyn - MOSM Bytom 25 : 79


1 Novum Bydgoszcz 7 pkt.  (+3)

2 MOSM Bytom  7 pkt.  (-1)

3 Spójnia Stargard  7 pkt (-2)

4 MTS Basket Kwidzyn  5 pkt.

5 AK Olsztyn 3 mecze 4 pkt



GRUPA B

Astoria Bydgoszcz - Pierniki Toruń 33 : 41

MKS ┬áD─ůbrowa G├│rnicza - Gimbasket Wroc┼éaw 90 : 36

MKS D─ůbrowa G├│rnicza - Pierniki Toru┼ä 87 : 35

Żubry Bialystok - Gimbasket Wrocław 84 : 29

Astoria Bydgoszcz - Żubry Białystok 35 : 93

Gimbasket Wrocław - Astoria Bydgoszcz 28 : 83

MKS D─ůbrowa G├│rnicza - ┼╗ubry Bia┼éystok 48 : 53

Pierniki Toruń - Gimbasket Wrocław 44 : 50

Astoria Bydgoszcz - MKS Dabrowa G├│rnicza 36 : 62

Pierniki Toruń - Żubry Białystok 17 : 49


1 Żubry Białystok  8 pkt.

2  MKS Dabrowa Górnicza  7 pkt.

3 Astoria Bydgoszcz  5 pkt.  (+48)

4 Twarde Pierniki Toruń  5 pkt.  (+1)

5 Gimbasket Wrocław 5  pkt. (-49)