Ostatnio dodane zdjęcia

Szukaj

Kadeci zagrają Dojlidy Cup 2018! PDF Drukuj
Czwartek, 01 Luty 2018 22:31

C:UsersBobkaAppDataLocalMicrosoftWindowsTemporary Internet FilesContent.IE5C3VF87E0herb honorowy patronat jpg.jpg Logo Województwa Podlaskiego Znalezione obrazy dla zapytania logo marszałka woj. podlaskiego- obrazy


HARMONOGRAM  V  DOJLIDY  CUP  2018 – rocznik 2002

MEMORIAŁ PIOTRA JUNG

HALA ZESPOŁU SZKÓŁ ROLNICZYCH  ul. Suchowolca 26

2.02.2018 r. ( piątek ) – I  FAZA  GRUPOWA

Mecze rozgrywane są systemem „każdy z każdym”  w grupach


9,00 - SPÓJNIA STARGARD  – AKADEMIA KOSZYKÓWKI OLSZTYN

10,20 - PKK ŻUBRY BIAŁYSTOK – LEGIA WARSZAWA

11,40 - PROBASKET MIŃSK MAZOWIECKI – SPK BIAŁYSTOK

13,00 - MKS NOVUM BYDGOSZCZ – MKS OCHOTA WARSZAWA

14,20 - LEGIA WARSZAWA – AKADEMIA KOSZYKÓWKI OLSZTYN

15,40 - PROBASKET MIŃSK MAZOWIECKI – MKS OCHOTA WARSZAWA

17,00 - SPK BIAŁYSTOK – MKS NOVUM BYDGOSZCZ

18,20 - PKK ŻUBRY BIAŁYSTOK – SPÓJNIA STARGARD

ok. 20,00 - Uroczyste otwarcie turnieju - prezentacja multimedialna

( Zespół Szkół Rolniczych ul. Suchowolca 26 )

ok. 20,30   - Konkurs umiejętności koszykarskich  ( prosimy o podanie

po 2 zawodników z każdej drużyny do konkursu )

3.02.2018 r. ( sobota ) – c.d. I FAZY GRUPOWEJ,  II FAZA GRUPOWA

Po I  fazie grupowej  zespoły zajmujące 1 i 2 miejsce w grupie A i B  zostają rozstawione do grupy  C , w której grają o miejsca 1 - 4 , natomiast zespoły zajmujące w grupie miejsca 3 i 4 do grupy D – grają
o miejsca 5 - 8 ( mecze w tych grupach rozgrywane są  systemem „każdy
z każdym”. z zaliczeniem meczu z zespołem , z którym były w grupie
w I  fazie turnieju) .

GRUPA  C

( o miejsca 1 - 4 )

GRUPA  D

( o miejsca  5 - 8 )

A 1

A 3

A 2

A 4

B1

B3

B2

B4


c.d. meczów I fazy grupowej :

9,00 - LEGIA WARSZAWA – SPÓJNIA STARGARD

10,20 - PROBASKET MIŃSK MAZOWIECKI – MKS NOVUM BYDGOSZCZ

11,40 - SPK BIAŁYSTOK – MKS OCHOTA WARSZAWA

13,00 - PKK ŻUBRY BIAŁYSTOK – AKADEMIA KOSZYKÓWKI OLSZTYN

mecze II fazy grupowej :

14,20 - A4 – B3 - mecze 0 miejsca  5 - 8

15,40 - B4 – A3 - mecze 0 miejsca  5 - 8

17,00 - A1 – B2 - mecze o miejsca  1 - 4

18,20 - A2 – B1 - mecze o miejsca  1 - 4

21 ,00 - spotkanie integracyjne trenerów w internacie Zespołu

Szkół Rolniczych  ul. Suchowolca 26

4.02.2018 r. ( niedziela ) – c.d. II  FAZY  GRUPOWEJ

8,00 - A4 – B4 - mecze 0 miejsca  5 - 8

9,30 - A3 – B3 - mecze 0 miejsca  5 - 8

11,00 - A2 – B2 - mecze o miejsca  1 - 4

12,30 - A1 – B1 - mecze o miejsca  1 - 4

ok. 14,00 - Uroczyste    zakończenie     turnieju   w   Zespole     Szkół

Rolniczych  ul.  Suchowolca  26


UWAGI  ORGANIZACYJNE :

-  gramy 4 x 8 minut czystej gry ( mecze w niedzielę rozgrywamy 4 x 10 min. )

- w przypadku remisu gramy 3 minutową dogrywkę

- przerwy między 1 i 2 , 3 i 4 kwartą  trwają 1 minutę , między 2 i 3 - 2 minuty

- w każdej kwarcie i w dogrywce trenerowi przysługuje 1 czas  ( czas niewykorzystany nie przechodzi na następną kwartę )

- zespoły na rozgrzewkę wchodzą od razu z piłkami ( rozgrzewka bez piłek odbywa
się z boku boiska lub na korytarzu w czasie kończącego się meczu )

- trenerzy między sobą ustalają kolory koszulek w jakich gra zespół w danym meczu

 


SPONSORZY  STRATEGICZNI


C:UsersBobkaPicturesLOGO DACATHLON.png Znalezione obrazy dla zapytania logo kaja sport C:UsersBobkaDocumentsDOJLIDY CUPLogo Pozkosz.png

DECATHLON   BIAŁYSTOK