Ostatnio dodane zdj─Öcia

Szukaj

Finał MP U18 nie dla naszych juniorów PDF Drukuj
Niedziela, 07 Maj 2017 21:13

Juniorzy Enea Novum Astoria Bydgoszcz z bilansem 0-3 ko┼äcz─ů p├│┼éfina┼é MP U18 w Radomiu na 4 miejscu w tabeli, i tym samym nie kwalifikuj─ů si─Ö do fina┼éu. Wynik osi─ůgni─Öty przez dru┼╝yn─Ö Macieja Kulczyka i Piotra Feddera dla samych zawodnik├│w nie jest maksymalnie satysfakcjonuj─ůcy, ale mo┼╝na uzna─ç, ┼╝e ju┼╝ zwyci─Östwo w rozgrywkach strefowych, a p├│┼║niej awans do p├│┼éfina┼é├│w MP U18 jest wielkim osi─ůgni─Öciem, gdy┼╝ rywale r├│wnie┼╝ byli bardzo mocni. Dla zawodnik├│w nale┼╝─ů si─Ö ogromne s┼éowa uznania za walk─Ö do samego ko┼äca i dawania z siebie wszystkiego w ka┼╝dym z mecz├│w. Dodatkowo mo┼╝na wyr├│┼╝ni─ç kapitana dru┼╝yny Jakuba Kondraciuka, kt├│ry zosta┼é wybrany do najlepszej pi─ůtki ca┼éego turnieju rozgrywanego w Radomiu. Nasz m┼éody obwodowy w ci─ůgu 3 spotka┼ä zanotowa┼é bardzo efektowne osi─ůgni─Öcie, zdobywaj─ůc ┼Ťrednio 20.7 punkt├│w i trafiaj─ůc m.in. a┼╝ 9/17 rzut├│w za 3 punkty.


Komplet wyników z turnieju półfinałowego MP U18:

Pi─ůtek 05.05.2017r.

KS Rosa-Sport Radom - Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 123:68

Enea Novum/Astoria: Kondraciuk 15, Motel 11, Brzozowski 10, J─Ödrzejczak 10, Przybylski 7, Rutnowski 5, Majchrzak 3, Piotrkowski 3, Gruszka 2, Nowak 2, Kopycki 0 (9 zb.), Biela 0

Politechnika Gdańska - Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 66:78

Sobota 06.05.2017r.

KS Rosa-Sport Radom - Politechnika Gdańska 74:42

Enea Novum/Astoria Bydgoszcz - Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 68:82

Enea/Novum Astoria: Kondraciuk 31 (5x3), Motel 14, Przybylski 6, Kopycki 4 (8 zb.), Brzozowski 4 (4 as.), Majchrzak 2, Biela 2, Piotrkowski 2, Rutnowski 2, J─Ödrzejczak 1, Gruszka 0, Nowak 0

Niedziela 07.05.2017r.

Politechnika Gdańska - Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 81:69

Enea Novum/Astoria: Motel 22 (4 as.), Kondraciuk 16 (4 as.), Przybylski 6, Brzozowski 5, Piotrkowski 5, Rutnowski 4, Nowak 4, J─Ödrzejczak 3, Biela 2, Gruszka 2, Kopycki 0, Majchrzak 0

Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków - KS Rosa-Sport Radom 49:115


Ostateczna kolejno┼Ť─ç:

1. KS Rosa-Sport Radom 3-0 ÔÇô awans do fina┼é├│w

2. Cracovia 1906 Szko┼éa Gortata Krak├│w 2-1 ÔÇô awans do fina┼é├│w

3. Politechnika Gdańska 1-2

4. Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 0-3